Gösterime En Çok Parayı 5 Reklam Sitesi

Posted on June 27th, 2019
Share this post:

Gösterime En Çok Parayı 5 Reklam Sitesi

Yüksek trafiğiniz varsa ve "çoğul gösterimden para kazanmak istiyorum" diyipte bulamıyorsanız. o zaman CPM( Cost Perm Impression – Gösterim Başı Ödeme) tamda aradığınız şey. Gösterim başı reklam ya da BGBM reklamları sitenizle para kazanmanın en rahat yollarının belki de başında gelir. Websitelerin çoğu günümüzde Google Adsense’e bağımlı olsa da ekstra kazanç sağlamayı isteyen website sahipleri ve Google Adsense’ten reklam alamayan websiteler için CPM reklamları oldukça cezbedicidir.

CPM reklam firmasından reklam alıp ve kodların websitenizde yayınladığınız zaman 1000 görüntülenme başı para kazanırsınız. Reklamlar 1000 kez gösterilince sizin hesabınıza para geçer.

1. Adsterra

Adsterra yayıncılar için iyi oranlarda para kazanmak isteyen yeni ve en hızlı büyüyen reklam şirketlerinden bir tanesidir. Sadece masaüstü değil Adsterra mobil reklam vermek isteyen yayıncılar içinde fırsatlar sunar. Adsterra Display Banner, pop-under, slider , mobil reklam ve daha fazla seçenekler ile yayıncılarına hizmet vermektedir.
Adsterra’ya reklam vermek isteyen reklamcılar da şunu bilmelidir ki, hiçbir kuruşunuz boşa gitmez çünkü Adsterra hedef bazlı algoritmasıyla ziyaretçilere websitedeki konuyla alakalı reklamlar sunar.

2. BuySellAds

BuySellAds ziyaretçi sınırlamasında herhangi bir kısıt koymadığından yeni başlayanlar ve webmasterlar için mükemmel bir seçimdir. Bu yüzden 200-300 ziyaretçiniz bile olsa BuySellAds reklam firmasından para kazanabilirsiniz. BuySellAds reklam firması reklamverenlerden kazandığı miktarın %75’ini yayıncılarıyla paylaşır.
BuySellAds oldukça düşük olan $2o dolarlık minumun ödeme limitine sahiptir. Ödemeler Paypal ve Çek ile yapılır. Sitenizin şekline göre reklam ebatlarına sahiptir. Ayrıca Google Adsense ile kullanablirsiniz. Ek gelir elde etmek isteyenyayıncılar BuySellAds’yi kullanabilir.

3. Adbuff

Adbuff dünyadaki en büyük reklam exchange firmasına bağlı bir CPM ve CPC reklam ağıdır. Adbuff reklam firmasının yüksek teknolojisi yayıncılara çoklu reklam yayınlama fırsatı vererek en yüksek kazancı elde etmelerine olanak sağlar. Bilmiyorum daha önce herhangi bir webmaster bu cümleleri kulladı mı ama Adbuff.com yayıncılarına bazen Google Adsense’in verdiği oranlardan bile daha fazla para kazandırır. Bu yüzden Adbuff.com en iyi Adsense alternatif reklam firmalarından bir tanesidir.
Paypal, Payoner ve Elektronik Tranfer yöntemleriyle NET 45 temelinde ödeme seçenekleri vardır. Başvuru onayı genellikle 24-48 iş saati alır ve sadece en iyi ve kaliteli websiteler kabul edilir.

Category:
Sosyal Medya

Posted on:
June 27th, 2019